Mé vymyšlené díly HANNAH MONTANA

15.díl HM

14. února 2010 v 14:46 | Miss.Erinda
15.díl HM !!!!

14.díl HM !!!

10. února 2010 v 16:47 | Miss.Erinda
14.díl HM !!!

13.díl HM

8. února 2010 v 19:49 | Miss.Erinda
13.díííl HM !!!

12.díl HM !!!

8. února 2010 v 16:06 | Miss.Erinda
12.díl HM !!!

11.díl HM !!!

8. února 2010 v 15:09 | Miss.Erinda
11.díl HM !!!

10.díl HM !!!

7. února 2010 v 20:14 | Miss.Erinda
10.díl HM !!!!

9.díl HM !!!

7. února 2010 v 19:54 | Miss.Erinda
9.díl HM !!!!

8.díl HM !!!

7. února 2010 v 16:41 | Miss.Erinda
8.díl HM !!! s tímto dílem mi pomáhalo mé SB Smiely(Viki)!1123! ... děkuju MOOOOOOOOOOOC !!!!

7.díl HM

7. února 2010 v 16:27 | Miss.Erinda
7.díl HM...


6.díl HM

7. února 2010 v 14:04 | Miss.Erinda
6.díl HM... snad se vám bude líbit... :)

5.díl HM

7. února 2010 v 10:59 | Miss.Erinda
5.díl HM...Stačí klinout na celý článek Miley a Robby Ray jsou štěstím bez sebe..Robby Ray hned běžel za Sally a našel jí jak ho podvádí s jejím bývalým manželem..tedy s Jakovo tátou..IHNED se ROZEŠLI...a Miley byla mooooc ráda že nebude mít takového nevlastního sourozence jako je JAKE..

O pár dní později pustili Jacksona domů a Miley má zrovna narozeniny..je jí 16 let..a pořádá oslavu svých narozenin a toho že Jackson se uzdravil a už je doma..na oslavu přijede babička Fiona a teta Polly..


a když babička s Polly přijeli tak Miley s Lilly napadlo že by si mohli vyměnit role.. Miley by se převlekla za Polly a Lilly za babičku....teta a babička souhlasili..a hned si také udělali pár fotek a dali do alba..a Miley zase řekla Lilly : Pojď se zase vyfotit... :)


a tady ty převleky :

Hannah Montana, Dolly Parton, Miley Cyrus

Hannah Montana, Emily Osment, Vicki Lawrence

Oslava byla úžasná....Miley dostala plno dárků..

Krásnou hnědou kabelku s modrými kamínky od Lilly


a ještě k tomu šedé třičko od Lilly


Krásné růžové kalhoty od tety PollyOd babičky dostala růžový baleríínky


Od Robbyho Raye dostala náušnice,prstýnek,přívěšek na řetízek a náramek
A od Jacksona dostala krásný zelený plavky..měl je nakoupené už předem..ještě než se mu stala ta nehoda..

Miley všem poděkovala a řekla : ,,Byla to krásná oslava..dostala jsem od vás plno nádherných dárků ale teď bych si chtěla udělat sourozenecký večírek jenom pro mě a pro Jacksona..pro vás mám 4 lístky do kina na High School Musical 3..doufám že se vám líbí dárek odemně pro vás...

Všichni odešli a Jackson s Miley zůstali doma sami a udělali si sourozenecký večírek..

nejdřív si zahráli polštářovou bitvu..
pak bitvu s vajíčky
pak bitvu s dortem a když byly celý zamazaný tak si pustili film Rafťáci a najedli se a pili KOFOLU z velkýho kelímku...a pak si srandovně nadávali a byli na sebe naštvaný..jenom jako..a řekli si že kdo bude nejvíc naštvaný dostane 10 dolarůů..a vyhrála Miley... :D a Jacksonovi dala 5 dolarů aby nebyl smutný...Když film skončil tak si Jackson všiml že Miley usla na jeho rameni..tak si lehl a usnul taky..Když Lilly,Robby Ray,babička a teta Polly přišli tak :POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!!!

PS:NEKOPÍROVAT...JE TO MOJE VLASTNÍ VÝROBA !!!!!


v dalším díle se dočtete :

Co se stalo když všichni přišli k Miley a Jacksonovi domů ??

Co si pořídí Lilly ??

Co se stane Sindy ??

Co dostane Jackson od Miley ??

Co se stane Jacksonovi a Robby Rayi když se chcou připravit na překvapení od Miley ??

4.díl HM

7. února 2010 v 10:47 | Miss.Erinda
4.díl HM...Doufám že se vám bude líbit Lilly a Miley nevěřili svým očíímm..jdou si radši lehnout do postele k Miley do pokoje..a povídají si a přemýšlejí jak by lásku Robby Raye a Jakovo mámy jménem Sally ZNIČIT..nic je ale nenapadlo..

Druhý den ráno:

Miley a Lilly jdou dolů na snídani..táta Robby Ray řekne Miley že dnes večer pozval Sally zase na večeři..Miley zuříí..


...jenže pak Miley něco napadlo..a řekla Robbymu : Tati,my si s Lilly půjdem koupit časopis a nějaké nové oblčení.....

a po cestě povídá Lilly : až přjde Sally k nám domů na večeři tak se Miley a Lilly k nim připojí...

Večer !!!

Miley a Lilly šli na balkon a viděli jak padá hvězda..přáli si aby jim jejich plán vyšel..


TAK...Sally je dole a s Robby Rayem se chystají k večeři..Miley přijde v nejhroznějších šatech které má a Lilly samozřejmě taky..a říkají : Tati,podívej co sme si koupili :) ....a Sally jim ty šaty pochválila..takže plán číslo 1.nepůsobí¨...sednou si a Miley sedí vedle Lilly a mají k večeři špagety ..Miley říká : ,,Sally podáš mi prosím tu pálivou omáčku ?? ´´ a Sally řekne,,jasně..na tady máš´´ a Miley schválně vyprskne celou omáčku na špagety a to se odrazilo i na Sally.....Sally mělá krásné bílé šaty..jenže teď je má červené od omáčky..Sally zapištěla a utekla pryč..běžela k nim domů..táta Robby Ray Miley nic neřekl..protože ví že se snaží jejich lásku překazit..

U Jaka doma :

Sally vidí Jaka jak leží v posteli s Mickey (samozřejmě jsou nazí) a Mickey mu ukazuje pozitivní těhotenský test..Sally jí ho vytrhne z rukou a zeptá se .. Mickey,s kým čekáš to dítě ?? ´´a Mickey s radostí odpoví ,, Tady s Jakem´´ a Sally řekne ,, No Jaku,proč jsi mi to neřekl ??? Mickey ty půjdeš na potrat..já nehodlám být v 38 letech babička...a vrazí Jakovi pořádnou facku..a Jake řekne ,, To si teda nemusela,já vim že je mi terve 16,ale,prostě nemám tě rád mámo ´´ a Sally vrazí Jakovi ještě jednu a pořádnou facku..a Jake řekne ,, Pojď Mickey..přestěhujeme se jinam..pryč od týhle hnusný ženský..tedy báby..a Sally na to : ,, Jen si jděte..stejně Miley Stewart a Robby Ray a Jackson jsou lepší děti než TY !! .. ty jsi jenom posedlý slávou..jako táta..jdi si k tátovi a řekni mu že budeš v 16 letech táta..
Tak jdou tedy k Jakovi tátovi..a Mickey na Jaka ,, Jaku vždyt si mi říkal že je ti 20 !!! a ne 16..mě je 18 a kvůli tobě jsem otěhotněla v 18 ???? Tak tohle ne..jdu na POTRAT...a ty mi to zaplatíš,protože je to tvoje dítě..a ROZCHÁZÍM se s tebou...a Jake na Mickey ,, Ty pitomá NÁNO..nebudu ti platit tvůůůj potrat...třeba to není moje dítě..ty se taky taháš s každým klukem na škole..a taky jsme spolu spali teprve včera a ty už dnes máš pozitivní těhotenský test...a žádný potrat ti platit nebudu..zajdi si za tvým bývalým klukem s kterým si spala předemnou..

Miley a Lilly pozorovali Jake a Mickey jak se hádají a ještě k tomu to natočili na video a samozřejmě ihned dali na školní stránky..a Miley s Lilly jaednou vykřiknou : POMSTA BYLA SLADKÁ !!!!

Jenže za Miley přijde táta a řekne že Jackson je pořád v nemocnici a má komplikace...a :


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!!!

PS:NEKOPÍROVAT...JE TO MOJE VLASTNÍ VÝROBA !!!!!


v dalším díle se dočtete :

Co bude s Jacksonem ??

Jak dopadne láska Sally a Robbyho Raye ??

Co se stane Sindy ??

Co si pořídí Lilly ??

3.díl HM

7. února 2010 v 10:32 | Miss.Erinda
3.díl HM....doufám že se vám tenhle díl bude líbit..
Miley,Lilly a Oliver měli pořádný záchvat smíchu...ale Miley si najednou vzpomněla že musí jít domů a že má dnes večer KONCERT a že se na něj musí připravit..

VEČER :

Miley...tedy Hannah Montana je na koncertě ale bez Lilly..ta musela uklízet svůj pokoj a pomáhát mámě s domácími prácemi

a když má Hannah přestávku tak za ní přiběhne Robby Ray a řekne jí že Jackson spravoval své auto a když si šel pro kladivo tak spadl do sklepa a vážně si zranil koleno a hlavu..Hannah musela zrušit koncert a ihned spolu jeli do nemocnice...Jackson je v bězvedomí...Miley se z toho vůbec nemůže vzpamatovat a skoro z toho přestala mluvit..


a Miley si najednou všimla že Jakova máma přišla do Jacksonova nemocničního pokoje v sesterském obleku..a řekla si : ,, Že by Jakova máma změnila zase práci ?? ´´ a ano..vážně změnila práci..pracuje ted jako sestra v nemocnici..a Robby Ray je štěstím bez sebe..ZAMILOVANĚ kouká na Jakovo mámu..ihned jí pozval na večeři k nim domů..a Miley je naštvaná..a vzpomněla si že dnes večer je školní karneval..a že by se mohla vyhnout večeři s Jakovo mámou...

A Miley ihned volala Lilly a řekla že se sejdou u Miley doma v 17:00 a půjdou společně na školní karneval..

V 17:00

Miley je převlečená...


Za mrkev !! a převlekla se jen proto aby až přijde Jakovo máma tak začně šíleně a falešně zpívat..aby k nim už nechodila na žádnou večeři..a hlavně aby se sukničkářem Jakem nebyli nevlastní sourozenci..

Po školním karnevalu přijde Miley s Lilly k Miley domů..a vidí že :


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!!!


PS:NEKOPÍROVAT...JE TO MOJE VLASTNÍ VÝROBA !!!!!


v dalším díle se dočtete :

Koho vidí Miley a Lilly ??

Co bude s Jaksonem ??

Co udělá Miley Jakovo mámě ??

A co na to Robby Ray ??

Co se dozví Jakovo máma ??

Co dostane Jake a kam půjde ??

2.díl HM

7. února 2010 v 10:24 | Miss.Erinda
2.díl HM (Hannah Montana)

1.díl HM (Hannah Montana)

7. února 2010 v 10:18 | Miss.Erinda
Mám pro vás 1.díl HM !!!!! čtěte !!

stačí kliknout na Celý článek

 
 

Reklama